Про нас

Grand Family Apartments — відпочинок, доступний кожному

Де б Ви не відпочивали, за кордоном, чи в Україні, є ще місця, які поки що мало відомі, але їх точно варто відвідати, вивчити і полюбити! Саме до таких місць належить курортний комплекс Grand Family Apartments!

Grand Family Apartments відкрив свої двері в 2020 році для усіх, хто хоче відпочити далеко від сірих буднів і міської метушні.

Grand Family Apartments – курортний комплекс, який підходить для проживання цілий рік, комплекс з помірними цінами, різноманітністю розваг та можливостями комфортно відпочити людям різних вікових категорій.

Grand Family Apartments – Ваш затишний будинок біля моря, ваше невичерпне джерело прозорого морського повітря, сонячного пляжу і блакитного неба! Запрошуємо вас! Станьте частиною Grand Family!

Переваги комплексу
01
Що таке Grand Family Apartments?

Grand Family Apartments - новий, сучасний, затишний курортний комплекс закритого типу, який виділяється серед інших неповторною атмосферою, покликаний забезпечити жителям і гостям комфортний відпочинок з масою переваг.

Курортний комплекс Grand Family Apartments розташований на 1-й лінії мальовничого узбережжя Азовського моря в м. Приморськ по вул. Курортна, 25, в екологічно чистому районі, з м'яким, оздоровчим кліматом, відповідним для цілорічного відпочинку всієї сім'ї.

02
Інфраструктура Grand Family Apartments

На закритій, озелененій території Grand Family Apartments, яка цілодобово охороняється, площею 5 га, розташовані: 5 повністю введених в експлуатацію котеджів з апартаментами, різними за площею і плануванням, морський пляж (чистимо спецтехнікою щодня), плавальний басейн, бар, дитячі майданчики, зони відпочинку, зона барбекю з альтанками, зона паркування.

Пляж курортного комплексу піщаний, обладнаний навісами, а тепле, чисте, неглибоке море приймає у свої обійми усіх охочих скупатися.

03
Апартаменти Grand Family Apartments

Фонд апартаментів курортного комплексу широко представлений різними за площею, розташуванню і комплектації варіантами.

Апартаменти комплексу мебльовані, обладнані кухонним гарнітуром, який оснащений електричною плитою, мікрохвильовою піччю, раковиною, холодильником. Санвузли апартаментів мають гарячу воду, яка вмикається автономно (водонагрівач).

В Grand Family Apartments завжди можна знайти апартаменти, найбільш відповідні для комфортного відпочинку.

04
Сервіси курортного комплексу

Курортний комплекс Grand Family Apartments - це комплекс європейської якості, тому обслуговча компанія має на меті та намагається надавати сервіс, який відповідає найвищим стандартам.

Відпочиваючи в Grand Family Apartments, ви гарантовано отримуєте підтримку адміністраторів 24/7, а також, оперативні, якісні послуги та регулярний контроль чистоти, освітлення й охорони території, інші зручні сервіси для відпочивальників (прання, прибирання та ін.)

Ознайомитися
Де ми знаходимося:

Україна, Запорізька область,

м. Приморськ, вул. Курортна, 25

РУС
|
УКР